Wynik badania na prostatę u 28-latka
Chcialem zapytac bo wlasnie odebralem wynik rezonansu i wyglada to tak: Prostata jednorodna bez zmian podejrzanych. Czy to jest wynik dobry?

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania
Wynik jak najbardziej prawidlowy ,.Generalnie problemy z prostata do domena mezsczyzn blizej 50 tki.