Wynik badania nasienia 34-latka

Proszę o interpretację wyników Seminogramu: Ilość nasienia: 3.5; Barwa nasienia: mlecznożółta; Odczyn pH nasienia: 9.0; Upłynnienie: nieupłynnienie po 90min.; Liczba plemników: 35.0; Całkowita ilość plemników w ejakulacie: 122.5; Plemniki o prawidłowej morfologii: 22.0; Ruchliwość plemników ogólna: 36.0; Ruch postępowy szybki i wolny: 26.0; Agregacja plemników: dość liczne małe zlepy śluzu z uwięzionymi plemnikami. Dziękuję

Witam. Wynik badania wymaga oceny przez zlecającego androloga/seksuologa - są odchylenia które muszą być ocenione w kontekście objawów klinicznych