Wynik badania nasienia i martwe plemniki

mój mąż robił badania na płodność i wyszły mu czyli że zdrowy mężczyzna ma 4 mil plemników i wszystkie sa żywe a mój mąż ma tylko milion i są nie żywe a ze mną jest wszystko w porządku czy mam szanse zajść w ciąże jak nie to gdzie mamy sie udac

Proszę udać się do lekarza androloga w celu wykonania dalszych badań i ustalenia przyczyny takiego wyniku spermiogramu. Dopiero po wykonaniu badań będzie można ustalić czy będzie Pani mogła zajść w ciążę.
Pozdrawiam WK