Wynik badania osadu moczu u 35-letniej kobiety
W moim badaniu osadu moczu wyszły nabłonki płaskie-dość liczne w polu widzenia; leukocyty 3-5 w p.w.; erytrocyty świerze -pojedyncze w p.w.; bakterie dość liczne w p.w.; pasma śluzu -dość liczne w p.w. Robiłam usg jamy brzusznej i było ok. Byłam 4 dni przed okresem. i w okresie długiego napięcia nerwowego - ok 5 tyg. stresu. Proszę o opinię

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
73 poziom zaufania
Proponuje badanie m oczu zrobic klka dobry dni przed okresme,genaralnie wynik dobry