Wynik badania patomorfologicznego 42-latki do analizy

Proszę o interpretację wyniku badania patomorfologicznego pobrano 1.kanał 2.jama 3.wycinki 1.Endocervix normalis 2.Endometrium phasis proliferationis 3.Fragmenta partis vaginalis cervicis normalis

wszystko ok, a dosłownie tłumacząc:
1. błona śluzowana kanał szyjki prawidłowa,
2. endometrium (błona śluzowa jamy macicy) w fazie proliferacyjnej (fizjologia, nazwa zmian endometrium w czasie 1. fazy cyklu),
3. fragmenty części pochwowej szyjki macicy prawidłowe.