Wynik badania PET-CT a leczenie ziarnicy złośliwej

Badanie pet-ct w ocenie skuteczności leczenia ziarnicy złośliwej. Węzły chłonne z miernym gromadzeniem 18F-FDG SUV maks. szyjne głębokie dolne prawe do 7mm SUVmaks.FDG=1,4, lewe do 9x17er odczynowy.WmmSUVmaks.FDG=1,3(poziom IV) ocena aktywności utrudniona ze względu na aktywacje tkanki tłuszczowej brunatnej(poziomV)Powiększone węzły chłonne gromadzące-charakter odczynowy.Wyniki badania PET-CT wskazuje na utrzymywanie się zmian o miernej aktywności metabolicznej w opisanych chłonnych.Deauville2.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Interpretacją może zajść się lekarza znający historię choroby.