Wynik badania po usunięciu pieprzyka

Witam .Używałam piepszyk i odebrałam wynik niewiem co to znaczy hmb45 ki67

Magdalena Mroczek

HMB 45 wykonuje się w celu różnicowania z czerniakiem (dodatni przy czerniaku), Ki67 mówi o podziałach komórkowych. Najlepiej będzie jeśli wynik pomoże zinterpretować np. lekarz rodzinny.

Milena Lubowicz

Proszę przytoczyć cały wynik badania, żeby można było je prawidłowo zinterpretować.
Pozdrawiam