Wynik badania poziomu TSH

Odebrałam dziś wyniki badania poziomu TSH mój wynik to 4.73 a norma to 0.27-4.20. Od roku zauważyłam wzmożone wypadanie włosów ,suchość skóry i obie pocenie się kiedy jest mi zimno. Czy wynik jest niepokojący? Badania zrobiłam prywatnie i nie wiem.czy uda się z wynikami do.lekarza rodzinnego czy do endokrynolog. Dodam że mam 25 lat

Szanowna Pani,
poziom TSH jest tylko nieznacznie powyżej normy i nie daje objawów klinicznych. Konieczne wykonanie innych badań. Proszę się zwrócić do lekarza rodzinnego, który oceni, czy potrzebna będzie konsultacja endokrynologa.
Pozdrawiam
dr R.Anielski