Wynik badania poziomu żelaza, mocznika i kreatyniny

zelazo51(45-150)mocznik23(10-50)kreatynina0,78(0,6-1,1)sod143(135-153)potas4,11(3,5-5,3)CRP 6 ze znakiem powiekszenia(0-6) dodam ze mam dolegliwosci tarczycowe bez wykrytej tarczycy dwa niewielkie gozki nie do biopsji i objawy przypominajace hipoglikemie i problemy z sercem dusznosci przyspieszone bicie kolatanie z gory dziekuje za odpowiedz

Małgorzata Panek

Wyniki badań są prawidłowe, jedynie CRP znajduje się na górnej granicy normy, co może świadczyć o stanie zapalnym. Należałoby wykonać EKG . Proszę z wynikami badań udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam