Wynik badania progesteronu w 23. dniu cyklu podczas starań o dziecko

Witam. Od trzech miesięcy jestem na CLO . Przed kuracją moje cykle miesiączkowe były 24 dniowe. Hormon CLO brałam od 4-9dc. I w zeszłym miesiącu mój cykl był już 28dniowy. Lekarz kazał mi zrobić badanie progesteronu w 23dc. mój wynik to 21.54 ng/ml . Czy wynik jest dobry. Z mężem tyle czasu się staramy ,że powoli tracimy nadzieję.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wynik jest prawidłowy dla fazy lutealnej. Proszę pamiętać, że każdy wynik powinien być interpretowany przez lekarza, który odniesie go do Pani stanu zdrowia.