Wynik badania PSA i stosowanie leku Zoxon
Mężczyzna 56 lat,PSA całkowity 0,605 z dnia 13.02.13,PSA całkowity 0,663 z dnia 04.09.13.Biorę 1 raz dziennie wieczorem Zoxon 4.Wstaję 2-3 razy w nocy do toalety.Badanie USG 28.06.11-w gruczole krokowym widoczne hyperechogenne ognisko ok.24mm bez cienia akustycznego.Co robić?

MĘŻCZYZNA, 56 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
73 poziom zaufania
PSA jest markerm specficznym dla prostaty ,nie jest to marker nowotworowy w pelnym tego slowa znaczeniu, Proponuje badanie USG prze odbytnicze TRUS w razie watpliwoci wykonuje sie biopsje stercza O swoich watpliowsciach proponuje porozmawiac z lekarzem urologiem