Wynik badania radiologicznego klatki piersiowej i płuc

Proszę o interpretacje wyniku badania radiologicznego. Płyn w prawej jamie opłucnej sięgający dolnej krawędzi przedniego odcinka żebra 7. Prawa kopuła przepony zatarta.W odrębie dolnego pola płuca prawego,przysercowo widoczne jest zacienienie o wym.39x66mm- zmiany niedodmo-zapalme? Do rozważania dokładniejsza ocena w badaniu TK.Po za tym pola płucne bez zmian ogniskowych.Sylwetka serca powiększona. Przepona i lewy kąt przeponowo- żebrowy wolne.

obraz wskazuje na poważną chorobę płuc- konieczna wizyta u pulmonologa- dalsza diagnostka zostanie przez niego zaproponowana