Wynik badania rezonansu magnetycznego głowy
Mąż miał MR głowy.Bardzo proszę o interpretację:w istocie białej obu półkul mózgu,w wieńcach promienistych,okołokomorowych widocznych jest kilka ognisk hiperintensywnych w sekwencji SE/T2 i FLAIR.dwa największe z nich widoczne są:styczne do rogu skroniowego prawej komory bocznej (7x15mm),stycznie do trzonu lewej komory bocznej(8x11mm).Zmiany nie ulegają wzmocnieniu pokontrastowemu,nie wykazują cech restrykscji wody w sekwencji DWI.

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowna Pani/Panie,
Wynik wymaga odniesienia do stanu zdrowia pacjenta oraz innych badań diagnostycznych. Wskazana jest konsultacja u neurologa, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.