Wynik badania rezonansu magnetycznego głowy 41-latki

Wynik badania rezonansu magnetycznego głowy:cechy wyraźnego zaniku korowego móżdżku. Pojedyncze drobne ognisko naczyniopochodne widoczne w istocie białej prawej półkuli mózgu. Poza tym obraz mózgowia i wewnątrz czaszkowych przestrzeni płynowych w granicach normy. W sekwencji DWI- EPI w obrębie mózgowia nie wykazano obszarów ograniczonej dyfuzji, w tym wczesnych zmian niedokrewiennych.

Proszę omówić wynik badania z lekarzem prowadzącym.Nie wiem jakie zespół objawów neurologicznych stwierdzono u Pani.Zanik móżdżku może ( ale nie musi) wskazywać na obecność objawów z tego obszaru.
Pozdrawiam