Wynik badania RTG klatki piersiowej z opisem w normie
Dzień dobry! Na wyniku badania RTG klatki piersiowej mam krótki lakoniczny zapis: Płuca wnęki, serce - w normie. Wizyta u lekarza za kilka tygodni. Czy mam się martwić???

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Witam
Z przedstawionego opisu dosc jednoznacznie wynika, ze opisujacy zdjecie RTG radiolog nie stwierdzil obecnosci zadnej patologii, a zatem nie ma pwoodu do niepokoju.
Pozdrawiam!
Krzysztof Gryga