Wynik badania TK kręgosłupa i sposoby walki z bólem
badanie tk kręgosłupa na poziomie L5/L6 niewielka tylna centralna wypuklina krążka m/k nieznacznie modeluje worek oponowy dodatkowo drobny osteofit tylno dolnej prawej krawędzi trzonu L5 nieznacznie zwęża prawy zachyłek boczny kanału kręgowego na poziomie L4/L5 niewielka tylna centralna wypuklina krążka m/k dyskretnie modeluje worek oponowy osteofity przednich krawędzi trzonów kręgów lędźwiowych prosił bym o poradę jak walczyć z bólem

MĘŻCZYZNA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Opisywane zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe.