Wynik badania US jamy brzusznej i wskazania do TK

Witam, w trakcie badania USG jamy brzusznej lekarz zauważył normoechogenną zmianę ogniskową na wątrobie o wymiarach 13x13x17mm z obwódką "halo". Zalecił weryfikację badaniem KT. Bardzo się martwię, co to może być? Reszta badania wyszła ok.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno jest określić czym jest wspomniana zmiana. Konieczna jest weryfikacja biopsyjna.