Wynik badania USG i biochemiczny z surowicy krwi do analizy

Witam. Mam 36 lat,wyniki w usg w nornie.Wynik biochemiczny z surowicy krwi trisomia 21 1;202 a ryzyko skorygowane 1;126 co to oznacza. Dziękuję

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Rozumiem, że wykonała Pani badanie USG ciąży wraz z testem PAPP-a lub innym testem wyliczającym prawdopodobieństwo wad genetycznych. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który odpowie Pani na wszelkie pytania.