Wynik badania USG wykonanego trzy dni przed miesiączką
Witam! co oznacza tkanka gruczołowa na ogonie spence hiperechogeniczna zaznacze że badanie usg było robione 3 dni przed miesiączka i i na ogonie spence znajduje sie blizna pooperacyjna po zmianie łagodnej( mastopatia). z góry dziękuję za odpowiedź.pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Opisywana zmiana jest prawdopodobnie zmianą pooperacyjną. Sugeruję odnieść wynik badania do poprzednich wyników.