Wynik badania USG wykonanego trzy dni przed miesiączką

Witam! co oznacza tkanka gruczołowa na ogonie spence hiperechogeniczna zaznacze że badanie usg było robione 3 dni przed miesiączka i i na ogonie spence znajduje sie blizna pooperacyjna po zmianie łagodnej( mastopatia). z góry dziękuję za odpowiedź.pozdrawiam

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Opisywana zmiana jest prawdopodobnie zmianą pooperacyjną. Sugeruję odnieść wynik badania do poprzednich wyników.