Wynik badanie holterem u 55-latki

55 lat, holter-średnia częstość rytmu 69-rytm zatokowy. Minimalna częstość rytmu wynosiła 46 o godz. 06:53. Maksymalna częstość rytmu wynosiła 111 o godz. 11:33. Pauz dłuższych od 2,5 s. wystąpiło 0. Pobudzeń komorowych zarejestrowano 462 w tym 0 V-Tach i 0 par. bigemnii komorowych 0 i trigemnii komorowych 2. Zarejestrowano 378 pobudzeń nadkomorowych, w tym 0 SV-Tachy i 74 SV-Par(y), wystąpiło 0 bigeminii nadkomorowych, trigeminii nadkomorowych wystąpiło 0. Epizody ST (minut) 0. Klasa Lown'a II.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wynik badania holterowskiego nie jest zły. Oczywiście proszę zgłosić się do kardiologa zlecającego badanie.