Wynik beta-hCG a krwawienie, brunatna wydzielina i ból

Witam i proszę o pomoc. Wykonałam badanie Bhcg wynik - 41.99 po 48godzinach wynik 112. Te badania robiłam 14 dni temu... od dwóch dni boli mnie z prawej strony, dość mocno... kłuje... 14 dni temu miałam również obfite plamienie a właściwie krwawienie, gdzie jestem praktycznie pewna, że poroniłam, gdyż.... widziałam..... to....... (byłby to około 4, 5 tydzień od dnia owulacji)... teraz znów mam brudzenie brunatną wydzieliną, a boli tak, że nie raz nie mogę chodzić. Co to może być? Pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji należy zgłosić się do swojego ginekologa.