Wynik beta hCG po stosunku bez zabezpieczenia

Witam, dnia 16 listopada 2014 uprawiałam z chłopakiem przerywany stosunek. Po 18 dniach, czyli w dniu spodziewanej miesiączki poszłam zrobić badanie krwi na beta hcg. Wynik wyszedł <1,2 mlU. Czy taki wynik wyklucza ciążę na tym etapie cyklu?

Małgorzata Panek

Badanie beta HCG wykonane po 14 dniach od stosunku daje wiarygodny wynik. Wynik poniżej 5mIU/ml wyklucza ciążę.
Pozdrawiam