Wynik bHCG i plamienia
Witam proszę o analizę mojego wyniku bHCG 1.04 wyniki 323 14.04 2900 24.04 5003 06.05 6103 czy jest szansa na zdrową ciążę? Zarodek w usg 0,67 cm 29.04 z widocznym ciałkiem żółtkowym, niestety mam plamienia zażywam duphaston i luteinę. bardzo proszę o pomoc

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Na podstawie przedstawionego wyniku można jedynie powiedzieć, że ciąża się rozwija. Sugerowałbym konsultację z ginekologiem.