Wynik bHCG w 12 tygodniu ciąży

Witam. Poronilam w marcu ciąża martwa 12 tydz. Wczoraj dowiedziałam się że jestem 4 tydz w ciąży, dziś zrobione beta hcg wynosi 1.06 gdzie norma wynosi 3. Czy to oznacza że znów nici z ciąży? Mam 40 lat wszystkie ciążę były prawidłowe tylko z innym partnerem. Teraz przechodzę to ciężko i ze stratą. Pozdrawiam :-(

Witaminy w ciąży

Niestety jeśli wynik jest prawdziwy to rokowanie złe,ale warto powtórzyć za 7 dni.
Warto zrobić badanie nasienia partnera.