Wynik bHCG w dniu planowanej miesiączki

Witam, od ponad 1,5roku staramy sie z mezem o dziecko. 19go pazdziernika mialam ostatnio miesiaczke,wiec dzisiaj jest trzeci dzien opoznienia.W dniu dzisiejszym wykonalam test B-HCG i wyszedl <2mlU/ml lecz na wyniku sa podane dane ze <0,2mlU/ml to brak ciąży a >5mlU/ml ciąża.Moj wynik jest po środku i niewiem jak go mam odczytac, wiec bardzo prosze o pomoc w tej sprawie czy jest jeszcze prawdopodobieństwo ze moge być w ciąży? Z góry bardzo dziękuje.

Małgorzata Panek

O ciąży świadczy wynik B-HCG powyżej 5mIU/ml. Poziom tego hormonu wzrasta 2-4-krotnie w ciągu 2-3dni trwania ciąży. Proszę skonsultować się ze swoim lekarzem ginekologiem.
Pozdrawiam