Wynik bHCG wykluczające ciążę a strach przed ciążą

Witam. 13 tygodni temu miał miejsce petting (obecny tylko preejakulat). Dwa badania bhcg z wynikiem poniżej jednej dziesiątej. Czy ryzyko ciąży można wykluczyć? Mam bóle podbrzusza, dziwne upławy, miałam już 4 miesiączki, poza tym mam podwyższone ciśnienie, wzdęty brzuch. bardzo się denerwuję tą sytuacją. Proszę o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ciążę można wykluczyć. Warto jednak skorzystać z porady ginekologa. Możliwe iż są to oznaki infekcji.