Wynik biopsji piersi po wycięciu guza

Witam Mam 32 lat dwa tygodnie temu miałam wyciętego guza piersi prawej wynik biobsi to Rozpoznanie Guz piersi prawej -Fibroadenoma pericanaliculare partim intracanaliculare.Max.diam1,5cm.OPIS MAKROSKOPOWY Guz piersi prawej-Otorebkowany guzek o wymiarach 1,5x1,2x1cm Na przekrojach lity,spreżysty,barwy białawej.Po jakims czasie na tej samej piersi wyczułam drugi guz z drugiej strony jestem zapisana na zabieg usuniecia drugiego guza na 21.04.15r.Proszę o pomoc i poradę .Dziękuję

Jak mogę Pani pomóc przez internet -na odległość??? Proszę poddawać proponowanemu leczeniu a wyniki omawiać z operatorem! zż