Wynik D-dimerów i bóle nóg

Wynik D dimer 441, 52 ng /ml norma jest 500,00. Ale byłam w niedzielę na pogotowu i lekarz nic nie stwierdził a byłam z powodu bólów nóg zrobili badanie serca i badanie nóg i nic nie wykrył. Więc wynik spadnie jak nie będę zażywać antykoncepcyj.

Milena Lubowicz

Jest to możliwe, że po zaprzestaniu używania tabletek antykoncepcyjnych D-dimery jeszcze się obniżą. Proponuję zrobić badanie kontrolne za około tydzień.
Pozdrawiam