Wynik EEG i częste zawroty głowy u 9,5-rocznego chłopca?

Chłopiec lat 9,5 skarżący się na częste zawroty głowy, po incydencie epi, w nocy atak brak kontaktu ok 2minut wytrzeszcz oczu, slinotok. Zapis EEG nieprawidłowy. Neurolog skierował na MRI wynik: W istocie białej lewego płata ciemnieniowego ok 4mm obszar oraz nieostro ograniczony obszar w okolicy prawego rogu potylicznego - obszary wysokosygnalowe bez cech wzmocnienia kontrastowego - niedokrwienne? Poza tym tkanki mozgowia o prawidłowej morfologii sygnału.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Te wszystkie wyniki należy skonsultować z neurologiem dziecięcym. Znając stan neurologiczny dziecka będzie on w stanie rozwiać większość diagnostycznych wątpliwości.