Wynik EEG i wskazania do leczenia padaczki u 7-latka

Czy to Padaczka i leczyć 7latka? Syn po sepsie leczony neurolog. napięcie mięś.,teraz pamięć i koncentrazcja badanie eeg w śnie.Opis: obustronnie z okolicy tylnioskroniowo-ciemieniowo-potylicznej z wybitna przewagą zmian i ich amplitudy po stronie prawej,symetrycznie,synchronicznie,rejestrują się liczne fale ostre i iglice o ampl.50-150uv,zarejestrowano zmiany uogólnione napadowe pod postacią grup i serii fal ostrych o ampl.do300uv.Niepraw.zapis ze zmianami zlokalizow. i uogól. napadowymi.

Do leczenia -decyzja ostateczna w oparciu o całość obrazu klinicznego - należy do

prowadzacego synka neurologa dziecięcego.

Pozdrawiam sedecznie.