Wynik EEG po utracie przytomności

Witam. Dzisiaj odebrałam wyniki z EEG, lekarz zlecił mi je przez dwukrotną utratę przytomności i w orzeczeniu jest napisane `Zapis z patologią uogólnioną z elementami podrażnienia.` Nie mam pojęcia co to znaczy a na wizytę u lekarza muszę czekać. Z góry dziękuję za odpowiedź

Mikołaj Cyganok

Witam! Wynik EEG powinien być interpretowany przez lekarza zlecającego jego wykonanie, tylko i wyłącznie w korelacji badania neurologicznego i objawów klinicznych. Tylko lekarz, który Panią zbada i zbierze wywiad, będzie mógł właściwie zinterpretować badanie i odpowiednio pokierować procesem terapeutycznym.