Wynik EEG u 11-latki po utracie przytomności

proszę o interpretacje zapisu eeg u jedenastolatki.zapis nieprawidłowy.wykazuje wyładowania napadowe w okolicy czołowo ciemieniowej po stronie prawej,niekiedy z tendencją do letaralizacji wyładowań.badanie zostało zrobione ponieważ córka jakiś czas temu straciła przytomnosć

Mikołaj Cyganok

Witam! Każdy nieprawidłowy wynik EEG powinien być konsultowany przez neurologa, który zalecił wykonanie badania. W zestawieniu z obrazem klinicznym oraz wcześniejszym wywiadem, będzie on mógł potwierdzić bądź wykluczyć m.in. padaczkę jako przyczynę utrat przytomności.