Wynik EEG u 33-latki

Witam, odebrałam dziś EEG a do wizyty u lekarza jeszcze 2 m-ce... Proszę o informacje co znaczy "Zapis wykazuje dyskretne zmiany skroniowe głownie po lewej stronie z zaznaczającą się tendencją do napadowego uogólniania." Dziękuje z góry!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sam wynik, nawet nieprawidłowy o niczym nie świadczy. Warto jednak zaznaczyć iż zmiany o charakterze napadowym nie są prawidłowe. Warto skonsultować się z neurologiem.