Wynik estradiolu a przyjmowanie tabletek Duphaston

Witam. W czerwcu robilam wyniki Estradioluw 13 dniu cyklu i mialam bardzo maly pułap bo 89 pg/ml, przez pewien czas bralam tabletki o nazwie duphaston, w sumie wybrałam 3 opakowania bo tak zalecil mi moj lekarz prowadzacy. Robilam wyniki teraz 2.10.2014 r w 14 dniu cyklu i wynik mam znacznie wyzszy bo 628,70 czy to jest przyczyna tabletek?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej tak. Poziom unowmowal się gdyż ustabilizowala się gospodarka hormonalna.