Wynik gastroskopii a ryzyko raka

Witam , pol roku temu miala robiona gastroskopie , badanie wykazało HP , polipy przełyku ( został zbadany ) I stan zapalny . Wówczas jeszcze nie udałam się do lekarza rodzinnego z wynikiem gdyż nie miałam żadnych dolegliwości. Pół roku później zaczął boleć mnie żołądek, tresc pokarmowa zaczęła się cofać, czasami miałam mdłości, czułam ciągle w gardle, często mi się odbijalo. Po 2 tygodniach od wystąpienia objawów poszłam do lekarza, przepisał mi antybiotyk na helikobakter i heliacid 40 , lęk i brałam zgodnie z zaleceniem .Na chwilę poczułam poprawę. Teraz od dwóch tygodni znowu pojawił się te objawy , szczególnie ból zoladka .Biorę heliacid i nie widzę poprawy. Moje pytanie brzmi , czy przez te pol roku mógł rozwinąć się w organizmie rak ? Bardzo sie boje , nie daje mi to spokoju, proszę o odpowiedź

Szanowna Pani, na 99% można wykluczyć raka, Pani objawy wynikają z choroby refluksowej