Wynik HCG a poronienie lub ciąża pozamaciczna

witam 3 września zaczął mi się okres, 3 październik HCG wynosiło 67, 3 lekarz powiedział że nic na usg nie widać 14 października zaczęło ki się krwawienie, a HCG wyszło 67, 8. Czy takie Hcg może jeszcze się utrzymywać po poronieniu czy to ciąża pozamaciczna.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Brak wzrostu beta hCG z pewnością wyklucza dalszy rozwój ciąży. Wyklucza on także ciążę pozamaciczną. Poronienie może być prawdopodobne.