Wynik histopatolgoiczny 40-latki

Witam. Odebrałam wynik histopatologiczny z węzła chłonnego nadobojczykowego. W opisie widnieje:utkanie odczynowego węzła chłonnego z hiperplazją grudek chłonnych oraz z histiocytozą zatok.IHC:CD20,CD3,Ki67,Bcl2,Bcl1. Niestety na wizytę w poradni hematologicznej muszę długo czekać . Bardzo proszę o odpowiedź,czy taki wynik jest powodem do zmartwień.Dziękuję.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wynik ten może być interpretowany wraz z innymi wynikami oraz objawami. Radziłbym konsultacje hematologiczną.