Wynik hormonów tarczycy u 9-latki

wyniki 9-latka :tsh 2,65 ft4 19,78 ft3 8,71 prosze o porade jestesmy po wizycie u laryngologa i jest zaniepokojony wynikiem badania hormonu tarczycy prosze o wkazowke dziekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie podała Pani jednostek dla danych parametrów, co znacznie utrudnia interpretację. Sugerowałbym udać się z dzieckiem do endokrynologa ze względu na przypuszczalnie podwyższony poziom wolnych hormonów tarczycy.