Wynik i interpretacja badania USG i hormonów tarczycy

Proszę o interpretację badań USG i tarczycy. USG Obie ślinianki przyuszne podżuchwowe wielkości i echodeniczności prawidłowej. Tarczyca niepowiększozna ze zminą ogniskową średnicy 7mm w płacie lewym. Po obu stronach szyi widoczne są prawidłowo zbudowane, pojedyncze węzły chłonne największy po stronie lewej o wym. 12mm X 7 mm. Badanie krwi TSH 1,96 uU/ml- (0,25-4,20) ATG(O18) <10,0 U/ml-(<115,0) FT4 17,41 pmol/l-( 12,80-20,40) FT3 5,11 pmol/l-(4,00-6,80) ATPO (O09) 16,1 lU/ml (<34.0)

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Wynik badań laboratoryjnych są prawidłowe. Wymagające uwagi jest uwidocznienie zmiany ogniskowej w obrębie tarczycy. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.