Wynik i interpretacja gastroskopii i bóle w klatce piersiowej

WITAM!PROSZE O INTERPRETACJE WYNIKU GASTROSKOPI W GORNEJ CZESCI PRZELYKU OGNISKO HETEROTOPII ZOLADKOWEJ(NORMA)POZA TYM PRZELYK PRAWIDLOWY.POLACZENIE ZOLADKOWO PRZELYKOWE PRAWIDLOWE.WPUST NA WPROST I W INWERSJI PRAWIDLOWY.W ZOLADKU BLONA SLUZOWA OBRZEKNIETA O WZMOZONYM POLETKOWANIU SCIANA ZOLADKA ROZDMUCHUJE SIE DOBRZE.ODZWIERNIK DROZNY.OPUSZKA I CZESC DALSZA PRAWIDLOWE. WN:HETEROTOPIA ZOLADKOWA W PRZELYKU GASTROPATIA. CZY TO DOBRY WYNIK? MAM BOLE W KLATCE PR.I ZOLADKA. MDLOSCI CZESTO MI SLABO

Małgorzata Panek

Pani objawy i opis gastroskopii (zmiany w przełyku) świadczą, że cierpi Pani na refluks żołądkowo-przełykowy czyli zarzucanie kwaśnej treści z żołądka do przełyku.
Należy wprowadzić leczenie farmakologiczne.
Proszę zgłosić się z wynikami badania do lekarza , który na nie Panią skierował.
Pozdrawiam