Wynik i interpretacja rezonansu magnetycznego głowy
Witam serdecznie , prosze o interpretacją wyniku rezonansu głowy:Badanie wykonano w sekwencji TSE,FLAIR, w obrazach T1-,T2-zależnych w płaszczyżnie strzałkowej, wieńcowej i poprzecznej,jednofazowo.U podstawy płata skroniowego lewej półkuli mózgu poszerzenie torbielowate pajęczynówki wielkości 20x7x13 mm.Poza tuym struktury mózgu bez zmian ogniskowych.Układ komorowy nieposzerzony,symetryczny, bez przemieszczeń.Rezerwa płynowa podpajęczynówkowa zachowana.Proszę o informację , dziękuję

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. W tej sytuacji należy bacznie obserwować swój organizm. Tego typu zmiany mogą nie dawać jednak żadnych objawów. Konieczna jest konsultacja z neurologiem.