Wynik i interpretacja wyników ANA

Prosze o interpretacje wynikow ANA profil 3 euroline -ujemny Anty-RNP/Sm,Sm,SS-A,Ro-52,SS-b,Scl-70,Pm-scl,Jo-1,Cenp b,Pcna,ds-dna,nukleosomy,histony,RIB.P-prot,ama-m2 we wszystkich pisze ze zakres referencyjny ujemny ale RNP/Sm intensywnosc 1 Ro-52 rekombinat (1) Scl-70 (1)Pm-scl 100(1)Centromer(1)dsDna(2)Nukleosomy(2)Ribosmal-P-protein(1)wszedzie klasa jest 0na samym koncu pisze Kontrola (ws) 108 i oznaczona +++.Prosze o pomoc z odczytem wyniku poniewaz dopiero za miesiac mam wizyte.pozdrawiam

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wyniki należy odnieść do Pani stanu zdrowia i objawów, które u Pani występują. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym.