Wynik insuliny i glukozy a otyłość

Dzień dobry, Czy wynik jest prawidłowy? Czy ma coś wspólnego z otyłością? Kobieta 40 lat Insulina po obciążeniu (75 g glukozy 0,1,2) Insulina przed obciążeniem 25,6 µIU/ml Insulina po obciążeniu (pkt 1) 136,1 µIU/ml Insulina po obciążeniu (pkt 2) 138,1 µIU/ml glukoza 75g Glukoza na czczo 85,00 mg/dl Glukoza po 1 godz. 111,00 Glukoza po 2 godz. 114,00

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wyniki krzywej insulinowej należy intepretować w odniesieniu do stanu ogólnego pacjenta oraz jego dolegliwości. Zalecałbym wizytę u diabetologa. Pozdrawiam.