Wynik krzywej cukrowej w ciąży a cukrzyca

Witam prosze o interpretacje wynikow kobiety w ciazy Krzywa cukrowa 3 stopniowa Wynik Na czczo 95 norma do 92 Po godzinie 80 Po dwoch godzinach 90 Czy jest to cukrzyca Jaka diete w moim przypadku stosowac czy jest to konieczne dodam ze waze 52 kg przy wzroscie 177cm Wieczorem przed badaniem zjadlam spora ilosc zelkow a pozniej na noc jablko czy ma to wplyw na wynik podwyzszony na czczo

Małgorzata Panek

Zmiana diety mogła mieć wpływ na wynik badania. Spadek cukru poposiłkowy świadczy o zbyt dużym wydzielaniu insuliny, czyli w drugą stronę w stosunku do cukrzycy. Nie jest to cukrzyca ciążowa.
Proszę pokazać wynik swojemu ginekologowi.
Pozdrawiam