Wynik kwasu moczowego w surownicy krwi 1.87 mg/dl

Witam. Mam wynik kwasu moczowego w surownicy krwi 1.87 mg/dl co to moze oznaczac, wiem ze na pewno jest to zly wynik ale jakie sa tego konsekwencje i co dalej robic.

Witam. Czy miała Pani kiedyś objawy dny moczanowej (najczęściej w postaci tzw. podagry - bólu palucha)? Jeśli nie, to nie ma wskazań do jakiegoś specyficznego postępowania diagnostycznego, co najwyżej modyfikacji diety na tzw. ubogo purynową (m.in. mniej podrobów, esencjonalnych zup)