Wynik morfologii w 6 tygodniu ciąży

Witam jestem w 6 tygodniu ciąży proszę interpretacji wyników morgologii: wszystkie czynniki prawidłowe oprócz - MPV - 12,7 fl oraz P-LCR 47,8 % Czy jest zagrożenie dla dziecka, bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Pojedyncze wartości nieprawidłowe nie są powodem do niepokoju. Morfologię należy oceniać jako całość, ale jeżeli tylko te parametry odbiegają od normy, to wszystko jest w porządku.
Pozdrawiam