Wynik MR głowy u 40-latki

MRgłowy .Zawroty .Podkorowo pojedyncze ogniska hyperintensywne w obrazach T2.Żadne nie ulega wzmocnieniu kontrastowemu oraz ograniczeniu dyfuzji Intensywność istoty szarej i białej prawidłowa .Układ korowy nadnamiotowy symetryczny nieposzerzony nieprzemieszczony.Wodociąg komora 4prawidłowe .Struktury tylnojamowe bez patologicznych sygnałów Torbielowate poszerzenie przestrzeni podpajęczej pomiędzy półkulami móżdżku o wym.11,12,23mm Ogniska degeneracyjne najpewniej naczyniopochodne nadnamiotowo .

Torbiel pajęczynówki? w tylnej jamie (móżdżek) bez znaczenia klinicznego