Wynik MR kolana u 22-latki
Witam. Dzis mialam MR kolana. Chcialabym sie dowiedziec czy moj wynik to cos powaznego. Łąkotka przysrodkowa-na granicy trzonu i rogu tylnego srodlakotkowe skosne pasmo podwyzszonego sygnalu-zmiany zwyrodnieniowe, rozwarstwienie. W tym miejscu obrzek wiezadla lakotowo-piszczelowego. Pogrubiony fald przysrodkowy blon maziowej. Plyn w kaletce brzuchato-polblonistej. (Wszystko inne pisze ze prawidlowe) co dalej? Pozdrawiam.

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
65 poziom zaufania
Opisane zmiany zwyrodnieniowe mogą być pourazowe. Proszę udać się do ortopedy, on zaproponuje odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam