Wynik MR kręgosłupa 36-latki
Witam, Kobieta lat 35. Wynik MR: Lewoboczne skrzywienie kręgosłupa piersiowego, Th 3-Th4 niewielkie prawoboczne uwypuklenie tarczy spłycające przednią część worka oponowego Th6-7 tylne centralno-lewoboczne uwypuklenie tarczy spłyca lewą część worka oponowego i wejście do lewego otworu międzykręgowego, rdzeń bez cech ucisku, zmiany dyskretnie dochodzą do lewych korzeni, th8-9 niewielkie tylne obwodowe uwypuklenie pierścienia włóknistego tarczy bez istotnego zwężenia worka oponowego th10-11 j/w

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Wynik badania sugeruje konsultację z neurochirurgiem gdyż wspomniane w nim zmiany kwalifikują się do zabiegu operacyjnego.