Wynik MR u 34-latki z bólem głowy
Wyniki MR Kobieta 34 lat. Rezonans robiony ze względu na bóle głowy i drętwienia stóp. Wynik: Dwa drobne ogniska demielinizacji (3 i 4mm) o podwyższonym sygnale w obrębie lewego konara móżdżku. Innych ognisk brak. Co to znaczy bardzo się denerwuje. Pomóżcie.

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Ogniska demielinizacje to miejsca gdzie neurony straciły ich osłonki z mieliny. Powoduje to nieprawidłowe przewodzenie impulsów.